tel. : (61) 307 1 307 biuro@msymfonia.pl FORUM mSymfonia

mSymfonia - nowa aplikacja w portfolio

Miło nam Państwa poinformować o wprowadzeniu naszej najnowszej mobilnej aplikacji, w pełni zintegrowanej z systemem zarządzania Sage Symfonia Handel. Jest to obecnie jedyna na rynku aplikacja dostosowana do samrtfonów i tabletów z systemem Android.


Z uwagi na duże zapotrzebowanie pierwszy, powstał moduł mSymfonia Handlowiec, czyli idealne rozwiązanie dla mobilnych handlowców,  współpracująca z systemem zarządzania Sage Symfonia Handel oraz Sage Symfonia Handel Start.

Rozwiązanie przeznaczone jest głównie dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie. Prosta obsługa, szybka integracja z systemem Sage Symfonia Handel zapewnia zawsze aktualne informacje. Wprowadzenie zamówień jest proste i możliwe z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Produkty prezentowane są na zdjęciach, co ułatwia wprowadzenie zamówienia i wybór odpowiedniego produktu. Stany magazynowe są automatycznie aktualizowane, co zwiększa efektywność zarządzania magazynem i przepływem towarów.

mSymfonia poprawia jakość i efektywność pracy w terenie, ułatwia dostęp i usprawnia przepływ informacji między pracownikami,  usprawnia sprzedaż towarów handlowych dzięki możliwości zamówienia on-line bezpośrednio u Klienta

mSymfonia to szereg modułów i będą one systematycznie wdrażane w kolejności :

mSymfonia Inwentaryzacja      
mSymfonia Magazyn
mSymfonia Rozrachunki
mSymfonia Kasa
mSymfonia Dokumenty
mSymfonia Delegacje
mSymfonia Czas Pracy
mSymfonia Sklep                  

Więcej w tej kategorii: « O nas