tel. : (61) 307 1 307 biuro@msymfonia.pl FORUM mSymfonia

Producent

Miło nam Państwa poinformować o wprowadzeniu naszej najnowszej mobilnej aplikacji, w pełni zintegrowanej z systemem zarządzania Sage Symfonia Handel. Jest to obecnie jedyna na rynku aplikacja dostosowana do samrtfonów i tabletów z systemem Android.


Z uwagi na duże zapotrzebowanie pierwszy, powstał moduł mSymfonia Handlowiec, czyli idealne rozwiązanie dla mobilnych handlowców,  współpracująca z systemem zarządzania Sage Symfonia Handel oraz Sage Symfonia Handel Start.

Rozwiązanie przeznaczone jest głównie dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie. Prosta obsługa, szybka integracja z systemem Sage Symfonia Handel zapewnia zawsze aktualne informacje. Wprowadzenie zamówień jest proste i możliwe z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Produkty prezentowane są na zdjęciach, co ułatwia wprowadzenie zamówienia i wybór odpowiedniego produktu. Stany magazynowe są automatycznie aktualizowane, co zwiększa efektywność zarządzania magazynem i przepływem towarów.

mSymfonia poprawia jakość i efektywność pracy w terenie, ułatwia dostęp i usprawnia przepływ informacji między pracownikami,  usprawnia sprzedaż towarów handlowych dzięki możliwości zamówienia on-line bezpośrednio u Klienta

mSymfonia to szereg modułów i będą one systematycznie wdrażane w kolejności :

mSymfonia Inwentaryzacja      
mSymfonia Magazyn
mSymfonia Rozrachunki
mSymfonia Kasa
mSymfonia Dokumenty
mSymfonia Delegacje
mSymfonia Czas Pracy
mSymfonia Sklep                  

IGNICODE jako producent oprogramowania tworzy szereg rozwiązań indywidualnych – dedykowanych i dopasowanych do potrzeb Klientów, stanowiących dodatek do systemów zarządzania, jak również własne aplikacje bazodanowe.

Zmieniające się i rosnące potrzeby Klientów wskazują często na konieczność tworzenia rozwiązań przystosowanych do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Dedykowane rozwiązania obsługują wybrany obszar działalności operacyjnej lub analitycznej – umożliwiając sprawowanie lepszej kontroli nad procesami. Połączenie rozwiązań standardowych (handel, kadry, księgowość czy produkcja) oraz rozwiązań indywidualnych pozwala na optymalizację systemu poprzez dostosowanie do specyfiki danego przedsiębiorstwa, przy zachowaniu kontroli nad kosztami wdrożenia.


Członkowie zespołu od ponad 15 lat związani są z oprogramowaniem oferowanym obecnie przez SAGE. Współpracownicy firmy IGNICODE dzięki zdobytemu doświadczeniu tworzą zespół specjalistów, których profesjonalizm i zaangażowanie jest gwarantem najwyższej jakości usług.