tel. : (61) 307 1 307 biuro@msymfonia.pl FORUM mSymfonia

Newsy

piątek, 13 styczeń 2017 10:23

IS Magazynier

Aplikacja została stworzona dla magazynierów szykujących towar na podstawie zamówienia złożonego przez klienta. Po wydrukowaniu zamówienia z handlu wraz z identyfikacyjnym kodem kreskowym, aplikacja pozwala zeskanować zamówienie i pobrać dane do urządzenia (kolektora danych). Po weryfikacji danych, można przystąpić do jego szykowania. Wyświetlona zostaje lista towarów i ich ilości. Dużą pomocą jest tu możliwość wyświetlania zdjęć identyfikujących towary. Skanując czytnikiem kody kreskowe poszczególnych towarów kolejno umniejszamy na zamówieniu ilości jakie pozostały nam do uszykowania. Po zeskanowaniu wszystkich pozycji, zakańczamy zamówienie, które wysyłamy na serwer. Następnie program handlowy (Symfonia Handel) pobiera wysłane zamówienie i aktualizuje jego znacznik na spakowane gotowe do wysyłki/wydania. Jeżeli stany różnią się od pierwotnych, to dzięki specjalnemu trybowi („super” - włączany poprzez specjalny kod kreskowy) możemy zaktualizować wartości pozycji. Kod ten pozwala również na wpisywanie ręczne ilości towaru zeskanowanego co jest bardzo przydatne szczególnie przy dużych ilościach szt. np. 50 czy 100 itp. Na koniec korzystając z odpowiedniego raportu wygenerujemy fakturę lub paragon oraz WZ do uszykowanego zamówienia.

Dzięki opcji kont użytkowników może pracować większa ilości urządzeń z aplikacją, jest to również zabezpieczenie, które nie pozwala innym urządzeniom pakować tego samego zamówienia, jeżeli zostało ono już rozpoczęte przez innego użytkownika.

 

      

 

                    

piątek, 30 grudzień 2016 10:30

mSymfonia Inwentaryzacja

W obecnej chwili zakończyliśmy prace nad aplikacja do wykonywania inwentury. mSymfonia Inwentaryzacja została przystosowana do urządzeń z Androidem. Pozwala ona na wykorzystanie smartfonów, tabletów, a także kolektorów danych do szybkiego przeprowadzania inwentury. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowymi funkcjonalnościami. => kliknij tutaj

środa, 28 grudzień 2016 14:12

mSymfonia Magazynier

Program przeznaczony jest pod platformę Windows 10. mSymfonia Magazynier przeznaczona jest do obsługi magazynu. Za jego pośrednictwem uprawnieni pracownicy mogą sprawdzać

środa, 10 sierpień 2016 12:19

mSymfonia Inwentaryzacja

Kolejnym produktem z serii mSymfonia który wejdzie do sprzedaży w niedługim czasie jest aplikacja mSymfonia INWENTARYZACJA. Pozwala ona na bardzo szybkie przeprowadzanie inwentury przy wykorzystaniu skanera i np. smartfonu czy tabletu. Takie rozwiązanie umożliwia bardzo szybką weryfikacje stanów danego produktu i może być wykorzystywane nie tylko na koniec roku rozliczeniowego, ale również w każdej chwili.

 

środa, 10 sierpień 2016 11:30

mSymfonia B2B

W obecnej chwili do dyspozycji została oddana nowa aplikacja z serii mSymfonia. Dzięki otrzymanym od Państwa informacjom powstał program mSymfonia 

czwartek, 28 lipiec 2016 12:15

mSymfonia Handlowiec - Manager

Dla osób zarządzających przedstawicielami handlowymi w firmie (np. Kierownik Grupy czy Właściciel firmy) powstała dodatkowa aplikacja do szybkiej weryfikacji sprzedaży.

czwartek, 30 czerwiec 2016 10:51

mSymfonia Handlowiec - Zestawienie sprzedaży

Z przyjemnością oddajemy Państwu kolejny dodatek do naszego programu mSymfonia Handlowiec jakim jest "zestawienie sprzedaży". Funkcjonalność ta pozwoli na monitorowanie przez użytkownika sprzedaży.

poniedziałek, 06 czerwiec 2016 12:51

mSymfonia B2B

Kolejnym modułem linii mSymfonia jest aplikacja dla Klientów. Zgłosili Państwo potrzebę umożliwienia Swoim Klientom bezpośredniego zamawiania towarów. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy rozpocząć prace nad takim rozwiązaniem. Dlatego też, powstaje aplikacja mSymfonia Klient, która umożliwi Państwa partnerowi złożenie zamówienia, sprawdzenie rozrachunków, pobranie faktur (PDF/plik zgodny z oprogramowaniem klienta). Po zalogowaniu się  Kontrahenta w programie, będzie mógł w każdej chwili zamówić towar z magazynu, a przede wszystkim sprawdzić dostępność i ceny (w zależności od ustawień aplikacji dokładne stany mogą lecz nie muszą być prezentowane). 

Obecnie dodaliśmy do naszej aplikacji dodatek do obsługi cenników promocyjnych. Funkcjonalność ta dotyczy wersji Symfonii Handel HMP2016 lub nowszych.

piątek, 15 kwiecień 2016 07:18

mSymfonia Handlowiec - Ostatnia cena sprzedaży

Z przyjemnością informujemy, że w mSymfonii Handlowiec jako dodatek wprowadziliśmy nową funkcjonalność. Obecnie możemy w trakcie wypisywania zamówienia sprawdzić cenę za jaką dany kontrahent zakupił wybrany towar. Na pewno docenią to osoby pracujące w terenie. Przedstawiciele odwiedzając Klientów maja na bieżąco wgląd w ostatnią cenę w jakiej dany towar został nabyty przez klienta. To bardzo ułatwi pracę tym bardziej, że aplikacja podpowiada cenę w oknie dodawania towaru. 

niedziela, 09 sierpień 2015 07:03

mSymfonia dla Windows

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy prace nad stworzeniem mSymfonia dla systemu Windows.  Aplikacja będzie dostępna zarówno na telefonach z Windows Phone 8 lub 10 jak również tabletach z systemem 8/8RT/10.

sobota, 08 sierpień 2015 06:03

Nowa strona Internetowa

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Za jej pośrednictwem pragniemy przedstawić Państwu naszą aplikację mSymfonia w jak najbardziej obszerny sposób. Dizały FAQblog czy forum mają na celu odpowiedzenie na najczęstsze zapytania i problemy dotyczące aplikacji. W newsach natomiast znajdą Państwo informacje o naszych bieżących działaniach, aktualizacjach mSymfonii czy też wprowadzeniu nowych modułów. Zachęcamy do przesyłania opinii i sugestii dotyczących naszej nowej strony internetowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.