tel. : (61) 307 1 307 biuro@msymfonia.pl FORUM mSymfonia

Blog

środa, 10 sierpień 2016 12:56

mSymfonia Inwentaryzacja

Kolejnym produktem z serii mSymfonia który wejdzie do sprzedaży w niedługim czasie jest aplikacja mSymfonia INWENTARYZACJA. Pozwala ona na bardzo szybkie przeprowadzanie inwentury przy wykorzystaniu skanera i np. smartfonu czy tabletu. Takie rozwiązanie umożliwia bardzo szybką weryfikacje stanów danego produktu i może być wykorzystywane nie tylko na koniec roku rozliczeniowego, ale również w każdej chwili.

środa, 10 sierpień 2016 12:55

mSymfonia B2B - już dostępna

W obecnej chwili do dyspozycji została oddana nowa aplikacja z serii mSymfonia. Dzięki otrzymanym od Państwa informacjom powstał program mSymfonia B2B. Przyspiesza on proces zamawiania towaru, a co za tym idzie ułatwia sklepom dostęp do danych o asortymencie dostępnym w Waszej hurtowni. Po zalogowaniu się do aplikacji udostępnione są miedzy innymi takie funkcje jak:

  • sprawdzenie ilości
  • sprawdzenie rozliczenia
  • pobranie faktury (np. w PDF lub pliku zgodnym z oprogramowaniem klienta)
  • sprawdzenie obowiązujących promocji 
  • sprawdzenie jakie są zamienniki danego towaru (szczególnie przydatne przy handlu np. lekami)

Oprogramowanie pozwala na pracę zarówno w trybie on- jak i off-line.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem i zapoznaniem się z szczegółami.

poniedziałek, 06 czerwiec 2016 12:52

mSymfonia B2B

Kolejnym modułem linii mSymfonia jest aplikacja dla Klientów. Zgłosili Państwo potrzebę umożliwienia Swoim Klientom bezpośredniego zamawiania towarów. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy rozpocząć prace nad takim rozwiązaniem. Dlatego też, powstaje aplikacja mSymfonia Klient, która umożliwi Państwa partnerowi złożenie zamówienia, sprawdzenie rozrachunków, pobranie faktur (PDF/plik zgodny z oprogramowaniem klienta). Po zalogowaniu się  Kontrahenta w programie, będzie mógł w każdej chwili zamówić towar z magazynu, a przede wszystkim sprawdzić dostępność i ceny (w zależności od ustawień aplikacji dokładne stany mogą lecz nie muszą być prezentowane). 

środa, 20 kwiecień 2016 11:32

Cenniki PROMOCYJNE

Obecnie dodaliśmy do naszej aplikacji dodatek do obsługi cenników promocyjnych. Funkcjonalność ta dotyczy wersji Symfonii Handel HMP2016 lub nowszych.

piątek, 15 kwiecień 2016 07:18

Ostatnia cena sprzedaży

Z przyjemnością informujemy, że w mSymfonii Handlowiec jako dodatek wprowadziliśmy nową funkcjonalność. Obecnie możemy w trakcie wypisywania zamówienia sprawdzić cenę za jaką dany kontrahent zakupił wybrany towar. Na pewno docenią to osoby pracujące w terenie. Przedstawiciele odwiedzając Klientów maja na bieżąco wgląd w ostatnią cenę w jakiej dany towar został nabyty przez klienta. To bardzo ułatwi pracę tym bardziej, że aplikacja podpowiada cenę w oknie dodawania towaru.

niedziela, 27 wrzesień 2015 09:54

Integracja z Symfonia Handel

mSymfonia Handlowiec jest w pełni zintegrowany z systemem Symfonia Handel. Synchronizacja odbywa się na życzenie użytkownika oraz automatycznie z chwilą wprowadzania zamówienia. Możliwe obszary synchronizacji to kartoteki kontrahentów, towarów, stanów magazynowych, cen, rozrachunków, zamówień. mSymfonia zintegrowana jest również z różnymi systemami lokalizacji lub nawigacji takich jak Google Maps czy Janosik.

sobota, 08 sierpień 2015 06:05

Stabilność a mSymfonia

Prace nad projektem trwały ponad 1,5 roku. System mSymfonia został stworzony z niezwykłą starannością,  a testy jego działania przeprowadzaliśmy na dużych bazach danych Klientów, przy zaangażowaniu kilkunastu handlowców wykorzystujących system mSymfonia w praktyce. Testy opierały się na bazach danych, które zawierają ponad 65 tys. pozycji kontrahentów oraz ponad 10 tys. pozycji towarowych.

Dzięki tak dużej bazie przeznaczonej do testów, mamy pewność, że nasze rozwiązanie sprawdzi się nawet w przypadku bardzo rozbudowanych baz danych. Wielomiesięczna praca została zakończona wydaniem finalnej wersji aplikacji dla telefonów i tabletów pod system Android.

Jesteśmy przekonani, że program spełni Państwa oczekiwania pod względem funkcjonalności, stabilności i wydajności.

sobota, 08 sierpień 2015 06:05

Oszczędności z mSymfonią

mSymfonia Handlowiec

Doskonałe narzędzie sprawdzające się w codziennej pracy przedstawiciela handlowego. Osoba pracująca w terenie zyskuje natychmiastowy dostęp do informacji, nie musi dzwonić do biura, celem sprawdzenia dostępności towaru czy weryfikacji rozrachunków kontrahenta. Składając zamówienie dla  Klienta otrzymuje informacje o stanie rozrachunków.

Intuicyjny mechanizm wprowadzania zamówień oraz natychmiastowa wysyłka do systemu Sage Symfonia Handel niwelują konieczność przepisywania zamówienia do systemu przez pracownika biurowego.

Uzyskując natychmiastową informację o stanach towaru, rozrachunkach oraz zamówieniu, nie angażując przy tym innych osób, zyskujemy na czasie, zwiększamy efektywność pracy i szansę do obsłużenia większej ilości Klientów.

Synchronizacja zamówień z centralną bazą danych odbywa się za pośrednictwem połączenia internetowego lub WiFi z dostępem do internetu. Niweluje się przez to konieczność przyjazdu do centrali celem zsynchronizowania lub przesłania danych zamówienia na serwer firmowy.